Hardware Engineer – Bulgaria

Job Category: Hardware Engineer Network Administrator
Job Type: Full Time
Job Location: Bulgaria

“Абритес” ООД е динамично развиваща се компания, специализирана в разработката и производството на диагностично оборудване на електронни модули, интегрирани в моторни превозни средства.

Във връзка с разширяване на екипа ни в град София търсим

ИНЖЕНЕР ХАРДУЕР

Отговорности:
• Проектира и разработва електронни модули, платки, компоненти, устройства и други възложени изделия;
• Извършва сглобяване и тестване на прототипи;
• Извършва тестване на софтуера и модулите и разработването на фърмуер.

Изисквания към кандидатите:
• Опит в Embedded програмирането;
• Познания по Асемблер;
• Oпит в C/C++ и обектно-ориентираното програмиране;
• Опит с RTOS;
• Опит с Qt;
• Опит в разработването на приложения под UNIX/Linux;
• Опит в разработка и конструиране на електронни модули с микроконтролери на ST, NXP, Atmel, Microchip, TI;
• Опит в разработка и конструиране на електронни модули с GSM, GPRS, 3G, WiFi, Bluetooth;
• Опит с CAN, LIN интерфейси;
• Опит с Arduino;
• Опит със сертифициране, ЕМС;
• Опит с програмиране FPGA.

Ние Ви предлагаме:
• Постоянен трудов договор;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Корпоративни мероприятия и тиймбилдинги;
• Кафе и освежаващи напитки;
• Безплатен паркинг;
• Отлична работна среда и позитивна атмосфера.

Ако опитът и уменията Ви отговарят на изискванията, моля изпратете Вашето CV.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Защита на личните Ви данни

Уважаеми кандидати,
За целите на настоящия подбор не са ни нужни и Ви молим да не ни изпращате Вашето ЕГН, снимки, копия на лични документи. Такива ще поискаме единствено от одобрения/те кандидат/и преди сключване на трудов договор.
Ние събираме, обработваме и съхраняваме Вашите лични данни с грижа към тях и при спазване на законовите изисквания.
Личните Ви данни ще бъдат обработени само и единствено, за да се свържем с Вас в случай, че Ви одобрим за следващия етап от подбора.
Личните Ви данни няма да бъдат разкривани пред други лица/организации извън компанията ни.

JOBS.BG – Hardware Engineer, София, обява за работа от АБРИТЕС ООД

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx